#egyuttotthon: főzni vagy nem főzni?!
Mindenki itthon. Együtt vagyunk. Sokat! Aminek mindenféle szempontból hozadékai vannak. Fizikálisan, mentálisan. Eddig valahogy kevésbé tűnt fel, hogy mennyire nem mindegy, ha csak reggel és este vagyunk itthon, mint most 0-24-ben. A ház sokkal nagyobb igénybe vételnek van kitéve, és ezzel persze, én is. Hálás vagyok, hogy viszonylag nagy élettér adatott meg nekünk. […]